کارفرما

کارفرمايان ميتوانند با درج آگهي مشاغل مورد نياز خود در سايت کاریابی جوانان، برترين متقاضیان و متخصصین را براي فعاليت کاری خود گزينش و استخدام نمايند.
اگر شما به عنوان کارفرما قصد دارید در سایت عضویت داشته باشید و شرکت خود را ثبت و برای مشاغلی که در شرکت نیاز به نیروی مجرب و با تجربه دارد را معرفی کنید، از طریق سایت کاریابی جوانان اقدام کنید. از این طریق کارجویان عضو شده در سایت براساس رشته تحصلی، تجربیات و مهارتهای خودشان ، مشاغل شما را مشاهده و اگر تمایل به همکاری داشتند رزومه خود را برای شما ارسال می کنند و شما رزومه ارسال شده کارجویان را بررسی و در صورت تمایل به همکاری با کارجو، به موسسه اعلام می کنید.

کارفرمايان ميتوانند با درج آگهي مشاغل مورد نياز خود در سايت کاریابی جوانان، برترين متقاضیان و متخصصین را براي فعاليت کاری خود گزينش و استخدام نمايند.
اگر شما به عنوان کارفرما قصد دارید در سایت عضویت داشته باشید و شرکت خود را ثبت و برای مشاغلی که در شرکت نیاز به نیروی مجرب و با تجربه دارد را معرفی کنید، از طریق سایت کاریابی جوانان اقدام کنید. از این طریق کارجویان عضو شده در سایت براساس رشته تحصلی، تجربیات و مهارتهای خودشان ، مشاغل شما را مشاهده و اگر تمایل به همکاری داشتند رزومه خود را برای شما ارسال می کنند و شما رزومه ارسال شده کارجویان را بررسی و در صورت تمایل به همکاری با کارجو، به موسسه اعلام می کنید.

عضویت و ورود

 در صفحه اول بر روی دکمه کارفرما کلیک نمایید تا صفحه عضویت و ورود به سایت باز شود.

1

تا صفحه ای مانند تصویر زیر باز شود. این صفحه ، صفحه عضویت می باشد اگر شما قبلا" در سایت عضو نشده اید باید در ابتدا در سایت ثبت نام کنید و چنانچه قبلا" ثبت نام کرده اید کافی است نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

2

اگر تا بحال ثبت نام نکرده اید و عضو سایت نیستید بر روی دکمه ثبت نام و یا ایجاد حساب کاربری (سمت راست) کلیک کنید.

3

در این صفحه شما مشخصات خواسته شده را تکمیل کرده و دکمه ثبت را کلیک کنید.
نکته : در این صفحه قسمت "ثبت نام به عنوان" را بر روی کارفرما قرار دهید چون شما بعنوان یک کارفرما قرار است عضو و ثبت نام شوید.
بعد از ثبت نام، صفحه عضویت باز خواهد شد و پیغام آبی رنگی با عنوان زیر مشاهده خواهید کرد.

4

سپس به قسمت عضویت مراجعه کرده و نام کاربری و رمز عبور ثبت نامی خود را که در مرحله ثبت نام انتخاب و ثبت شد را وارد نمایید و دکمه ورود را کلیک کنید.

5

چنانچه موقع ورود ، نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید بر روی گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟" و یا " نام کاربری خود را فراموش کرده اید؟ " کلیک کنید تا صفحه ای مانند تصویر زیر باز شود.

6

در این صفحه فقط کافی است، آدرس ایمیل خود را وارد و دکمه ارسال را کلیک نمایید تا نام کاربری و یا رمز عبور که قبلا" ثبت نام و هم اکنون فراموش کرده اید را به ایمیل شما ارسال کند.جهت ادامه مرحله و مشاهده جعبه ابزار کلید کنترل پنل را بزنید.

جعبه ابزار

بعد از ثبت نام و ورود به سایت و زدن دکمه کنترل پنل بخش های زیر را می توانید مشاهده کنید.

30

مشاهده اطلاعات محل شغل : با کلیک بر روی این گزینه شما می توانید شرکت خود را ثبت و معرفی کنید. فقط می توانید یک شرکت ثبت نمایید.

در مراحل بعدی که وارد پنل کاربری خود می شوید و بر روی این گزینه کلیک کنید، اطلاعات شرکت خود که ثبت کرده اید را می توانید مشاهده کنید و تغییراتی بر روی آن اعمال نمایید.

8

edit آیکن ویرایش : امکان ویرایش و تغییر اطلاعات شرکتی که ثبت کرده اید را به شما می دهد.

view آیکن نمایش : اطلاعات کامل شرکت همراه با جزئیات را مشاهده خواهید کرد.

star آیکن شرکت ویژه : با کلیک بر روی این آیکن، شما شرکت مورد نظر را به عنوان یک شرکت شاخص و ویژه بین شرکت های خود معرفی می کنید.

star blue آیکن شرکت برتر : با کلیک بر روی این آیکن شما شرکت مورد نظر را به عنوان یک شرکت برتر بین شرکت های خود معرفی می کنید. ( یک مرحله پائین تر از شرکت ویژه می باشد.)

ثبت آگهی استخدام: کارفرما در این بخش می تواند مشاغلی که در شرکت خود نیاز به نیروی کار دارند را به کارجویان معرفی کنند. در این قسمت هر شغلی که کارفرما قصد ثبت کردن دارد نیاز به پرداخت هزینه می باشد که بر اساس مدت زمان آگهی، قیمت آن متفاوت است.

9

بعد از پرداخت هزینه که بصورت آنلاین انجام می گیرد، شما می توانید اطلاعات مربوط به شغلی که قرار است معرفی گردد را وارد نمایید.
اطلاعاتی مانند اینکه زیر مجموعه کدامیک از مجموعه های شغلی می باشد، میزان حقوق، چه رده سنی برای این شغل نیاز است،موقعیت و مکان آن کجاست و ... و در پایان بر روی دکمه " ذخیره شغل " کلیک کنید تا اطلاعات آن ثبت و ذخیره گردد.
نکته : در قسمت تنظیمات ایمیل، کارفرما مشخص می کند که اگر کارجویی که در این سایت عضو است و برای همین شغل موردنظر درخواست همکاری زد آیا یک ایمیل اطلاع رسانی برای کارفرما ارسال شود یا نه و یا اینکه علاوه بر ایمیل اطلاع رسانی رزومه کارجویانی که درخواست همکاری داده اند برای کارفرما فرستاده شود یا خیر.

آگهی های استخدام من:
لیست تمامی مشاغلی که برای شرکت خود معرفی کرده اید، نمایش داده می شود.
در پایین و سمت راست لیست این صفحه آیکن هایی مانند آیکن لیست شرکت های من وجود دارد. ولی دو آیکن اضافه تر دارد.

22

 

 fehrest kotah آیکن کاندیدهای فهرست کوتاه : این قسمت درواقع همان کار لیست علاقه مندی را انجام می دهد. با کلیک بر روی این گزینه شما شغل موردنظر را به کاندیدهای فهرست کوتاه یا همان علاقه مندی های خود اضافه می کنید.

copy آیکن کپی شغل : با کلیک بر روی این گزینه می توانید از همان شغل که در لیست وجود دارد یک کپی گرفته و در همین لیست نمایش دهید. (وقتی شغلی کپی می شود به حالت " در حال بررسی" می رود و باید مدیر سایت آنرا تایید کند.)

در پایین اسم و عنوان هر شرکت، دکمه ای وجود دارد به نام " رزومه " که عدد کنار آن مشخص می کند چه تعداد رزومه از طرف کارجویان برای این شغل فرستاده شده است .

11

 هنگامی که بر روی این گزینه کلیک کنید، لیست رزومه های درخواستی را نشان می دهد. برای مشاهده کامل مربوط به هر رزومه بر روی دکمه " نمایش رزومه " کلیک کنید.
در بالای لیست رزومه ها یکسری تب وجود دارد:

12

صندوق ورودی: لیست رزومه هایی که کارجویان متفاوتی برای این شغل مورد نظرفرستاده شده است.
فهرست کوتاه : رزومه هایی که شما انتخاب و با کلیک بر روی آیکن " فهرست کوتاه" (که در مراحل بعدی توضیح داده خواهد شد) ، در این قسمت نمایش داده می شود. در واقع لیست رزومه هایی است که به قسمت فهرست علاقه مندی رزومه های شما افزوده می شود.
هرزنامه : لیست رزومه هایی که به حالت اسپم درآمده اند.
استخدام شده : لیست رزومه هایی که از طرف کارجو درخواست داده شده و کارفرما آنرا بررسی، تایید صلاحیت و استخدام نموده است.
رد شده : لیست رزومه هایی که از طرف کارجو درخواست داده شده و کارفرما آنرا بررسی و عدم صلاحیت نموده است.
جستجو : در هر کدام از تب ها ی بالایی که باشید و همزمان بر روی این تب کلیک کنید، قسمت جستجو باز خواهد شد و شما از لیست تب موجود اگر به دنبال رزومه خاصی می گردید در این قسمت جستجو کنید. بعنوان مثال شما از بین لیست رزومه های رد شده دنبال رزومه هایی هستید که جرء رشته های مهندسی هستند، پس ابتدا به تب " رد شده " رفته و تب جستجو هم کلیک می کنید تا فیلترهای جستجو نمایش داده شود و سپس از قسمت جستجو مجموهع را بر روی " رشته های مهندسی " قرار دهید تا لیست رزومه های موردنظر شما را بیاورد.

13

چگونه رزومه موردنظر را بررسی کنید؟
وقتی بر روی رزومه کلیک می شود پایین صفحه رزومه، صفحه ای همانند تصویر زیر نمایش داده خواهد شد.

14

استخدام شده : رزومه را شما (کارفرما) بررسی کرده و مورد تایید قرار می دهید و این رزومه به فهرست استخدام شده های شرکت شما اضافه می گردد. (فهرستی که در بخش قبل توضیح داده شد)
فهرست کوتاه : رزومه را به قسمت " فهرست کوتاه" یا همان فهرست علاقه مندی ها انتقال می دهد.
ایمیل کاندید : با کلیک بر روی این گزینه، شما می توانید از طریق ایمیل و ارسال پیغام به ایمیل کارجو مکاتبه داشته باشید. ( به عنوان مثال وقتی می خواهید نتیجه بررسی رزومه کارجو را به ایشان اعلام فرمایید.)
کپی در پوشه : از رزومه مورد نظر یک کپی گرفته و در قسمت پوشه های شما ذخیره می کند.
PDF : رزومه را به فرمت پی دی اف نمایش می دهد.
پرینت : از رزومه کارجو پرینت گرفته می شود.
رد شده : رزومه کارجو را شما بررسی کرده و با کلیک بر روی این گزینه عدم صلاحیت می زنید تابه فهرست رزومه های رد شده شرکت شما اضافه گردد.
افزودن به هرزنامه : با کلیک بر روی این گزینه، رزومه مورد نظربه قسمت هرزنامه و لیست این قسمت اضافه می شود.
نکته : اگر رزومه ای در قسمت هرزنامه قرار داشته باشد، به آیکن ها قسمتی اضافه خواهد شد با عنوان،خراج کردن از لیست هرزنامه: با کلیک بر روی این گزینه، رزومه مورد نظراز قسمت هرزنامه (در قسمت قبل توضیح داده شد) خارج می شود و به لیست صندوق ورودی می رود.
گرفتن خروجی : از طریق این گزینه میتوان رزومه را به فایل اکسل تبدیل کرد.
قالب نامه : نامه و قالب نامه ای که کارجو همراه رزومه فرستاده است را نمایش می دهد.
پیغام : با کلیک بر روی این گزینه، شما می توانید با کارجویی که این رزومه را فرستاده است مکاتبه داشته باشید و برایش پیغام گذارید و حتی پاسخ کارجو را مشاهده کنید.
جزئیات : با کلیک بر روی این گزینه، جزئیات رزومه کارجو را مشاهده خواهید کرد.
افزودن یادداشت : با کلیک بر روی این گزینه، صفحه ای باز خواهد شد که شما درباره آن رزومه یک یادداشتی می توانید بگذارید. به عنوان مثال یادداشتی برای اینکه نظر شما درباره این رزومه و کارجو برای شغل مورد درخواستی چیست و این باعث می شود شما وقتی این رزومه را بازبینی و بررسی کردید بدانید این رزومه قبلا" بررسی شده و نظرتان چه بوده است.

پوشه جدید:
شما می توانید پوشه های جدیدی برای ذخیره اطلاعات و مقاصد مختلف تعریف نمایید. به عنوان مثال یک پوشه تعریف می کنید برای ذخیره رزومه هایی که شما رد کرده اید و یا پوشه ای برای رزومه هایی که تایید شده و قصد دارید آنها را در پوشه ای نگهداری کنید.

15

پوشه های من :
لیست و فهرست پوشه ایی که در قست قبل ایجاد کرده اید را نمایش می دهد.
پیغام:
در این قسمت شما می توانید برای کارجویانی که درخواست نیرو داده اند، پیغام بفرستید و همچنین لیست پیغام هایی که برای یک کارجو ارسال ارسال کرده اید و یا کارجو در جواب درخواست های شما پاسخ داده است را مشاهده کنید.
پروفایل : در این بخش شما می توانید اطلاعات نام و نام کاربری و رمز و حتی ایمیل خود را که موقع ثبت نام وارد کردید را تغییر دهید.

25

خروج : برای خارج شدن از پروفایل خود بر روی این گزینه کلیک کنید.

رزومه ها

32

 جستجو رزومه : با کلیک بر روی این گزینه می توانید اگر به دنبال رزومه مربوط به کارجو و یا کارجویان خاصی هستید در این قسمت جستجو و پیدا کنید. شما همچنین می توانید جستجویی که انجام دادید را ذخیره کنید.

ذخیره نتایج جستجو رزومه : جستجو هایی که در مرحله قبل انجام دادید و ذخیره کردید را می توانید در این قسمت رزومه های ذخیره شده را مشاهده نمایید.

17

 view  آیکن نمایش : اطلاعات کامل مربوط به آن رزومه را همراه با جزئیات مشاهده خواهید کرد.

delete حذف: برای حذف کردن رزومه از لیست نتایج ذخیره رزومه

رزومه براساس مجموعه : شما می توانید رزومه ها را براساس دسته بندی شغل ها جستجو کنید. مثلا" رزومه های مربوط به کارجویانی که شغل آنها مربوط به رشته های مهندسی می باشد.

اطلاع رسانی

با کلیک بر روی این گزینه شما می توانید در کانال تلگرام موسسه کاریابی جوانان عضو شوید.

chanel telegram

نماد الکترونیک

ساماندهی