کارجو

کارجویان می توانند با ثبت نام در سایت در مشاغل ثبت شده به جستجو بپردازند و همچنین رزومه خود را ثبت نمایند تا توسط کارفرمایان مشاهده شود.

 

کارجویان می توانند با ثبت نام در سایت در مشاغل ثبت شده به جستجو بپردازند و همچنین رزومه خود را ثبت نمایند تا توسط کارفرمایان مشاهده شود.

 

عضویت و ورود

 در صفحه اول بر روی دکمه کارفرما کلیک نمایید تا صفحه عضویت و ورود به سایت باز شود.

1

تا صفحه ای مانند تصویر زیر باز شود. این صفحه ، صفحه عضویت می باشد اگر شما قبلا" در سایت عضو نشده اید باید در ابتدا در سایت ثبت نام کنید و چنانچه قبلا" ثبت نام کرده اید کافی است نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

2

اگر تا بحال ثبت نام نکرده اید و عضو سایت نیستید بر روی دکمه ثبت نام و یا ایجاد حساب کاربری (سمت راست) کلیک کنید.

3

در این صفحه شما مشخصات خواسته شده را تکمیل کرده و دکمه ثبت را کلیک کنید.
نکته : در این صفحه قسمت "ثبت نام به عنوان" را بر روی کارجو قرار دهید چون شما بعنوان یک کارجو قرار است عضو و ثبت نام شوید.
بعد از ثبت نام، صفحه عضویت باز خواهد شد و پیغام آبی رنگی با عنوان زیر مشاهده خواهید کرد.

4

سپس به قسمت عضویت مراجعه کرده و نام کاربری و رمز عبور ثبت نامی خود را که در مرحله ثبت نام انتخاب و ثبت شد را وارد نمایید و دکمه ورود را کلیک کنید.پس از ورود و برای رفتن به مرحله بعدی دکمه کنترل پنل را بزنید و جعبه ابزار را مشاهده نمایید.

5

چنانچه موقع ورود ، نام کاربری و یا رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید بر روی گزینه "رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟" و یا " نام کاربری خود را فراموش کرده اید؟ " کلیک کنید تا صفحه ای مانند تصویر زیر باز شود.

6در این صفحه فقط کافی است، آدرس ایمیل خود را وارد و دکمه ارسال را کلیک نمایید تا نام کاربری و یا رمز عبور که قبلا" ثبت نام و هم اکنون فراموش کرده اید را به ایمیل شما ارسال کند.

جعبه ابزار

 بعد از ثبت نام و ورود به سایت و زدن دکمه کنترل پنل بخش های زیر را می توانید مشاهده کنید.

abzar2

افزودن رزومه : برای ثبت رزومه های خود بر روی این گزینه کلیک کنید.
این قسمت شامل بخش اطلاعات شخصی و چندین بخش دیگر می باشد:

7

اطلاعات شخصی : اطلاعات شخصی خود را در این قسمت وارد و در پایان دکمه " ذخیره رزومه " را کلیک نمایید. پر کردن فیلدهایی که ستاره دار می باشند الزامی است و اگر این قسمت ها تکمیل نشود، هنگام ذخیره کردن رزومه، شما با پیغام خطا مواجه خواهید شد.
توجه :
عنوان رزومه : همان نام رزومه شما می باشد. (ممکن است شما چندین رزومه داشته باشید و بخواهید ثبت کنید و باید برای هر کدام یک نام در نظر بگیرید.)
نام مستعار : نام پدر را در این قسمت وارد نمایید.
در قسمت مشخصات فرد مرجع، نام و نام خانوادگی معرف خود را وارد کنید.
تصویر: یک عکس پرسنلی از خود با سایز ذکر شده آپلود کنید.
توجه : برای دسترسی داشتن به بخش های دیگر رزومه باید بخش قبلی آنرا را تکمیل کنید وگرنه با پیغام زیر مواجه خواهید شد.

8

افزودن آموزش: اطلاعات مربوط به تحصیلات خود را در این قسمت وارد و سپس دکمه " ذخیره تحصیلات " را کلیک نمایید.

9

هنگامی که دکمه " ذخیره تحصیلات " را کلیک می کنید اطلاعات آن ثبت خواهد شد و صفحه ای مانند تصویر زیر مشاهده خواهد شد. چنانچه در اطلاعات وارد شده این قسمت بخواهید تغییری دهید بر روی آیکن ویرایش (شماره 1) و اگر بخواهید کلا" اطلاعات این قسمت حذف شود بر روی آیکن حذف ( شماره 2 ) و اگر چندین مدرک و دوره های تحصیل دیگری دارید که بخواهید اضافه کنید بر روی آیکن " افزودن تحصیلات جدید " (شماره 3) کلیک کنید.

10

افزودن زبان : مهارتها و زبانهایی که شما به آن آشنایی دارید را در این قسمت وارد و سپس دکمه " ذخیره زبان " را کلیک نمایید.
نکته : برای افزودن زبانهای دیگری که شما آشنایی دارید می توانید بعد از ذخیره زبان اول، دکمه " افزودن زبان جدید " را انتخاب و اضافه کنید. عملیات ویرایش و حذف اطلاعات مربوط به مهارت زبانهایی که وارد کردید را می توانید مانند مرحله قبل که توضیح داده شد، انجام دهید.

11

افزودن مهارت ها : در این بخش شما مهارت ها و حرفه هایی که آموزش دیده اید و یا خودتان فرا گرفته اید را وارد و سپس دکمه " ذخیره " را کلیک نمایید.
افزودن کارفرما : در این قسمت اطلاعات مربوط به جاهایی که قبلا" در آنجا مشغول به کار بوده اید را ثبت نمایید.
ویرایشگر رزومه : اگر توضیحات اضافه تری در نظر دارید درباره رزومه خود بدهید در این وارد نمایید.

رزومه های من : لیست رزومه های که شما برای خود ثبت کرده اید، نمایش می دهد.

3

edit ویرایش: برای تغییر و اصلاحات لازم بر روی اطلاعاتی که در رزومه یا رزومه های خود ثبت کرده اید.
view نمایش: برای دیدن تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به رزومه خود
delete حذف: برای حذف کردن کل رزومه
star blue افزودن رزومه برتر: اگر چندین رزومه برای خود ثبت کنید، می توانید بعضی از آنها را به عنوان رزومه شاخص و برتر خود معرفی کنید. به این دلیل که وقتی کارفرمایی برای شغلی که دنبال نیرو می باشد ابتدا رزومه شاخص شما مطالعه کند.
star افزودن رزومه ویژه : مانند مرحله قبل می باشد. (رزومه ویژه از لحاظ رتبه بندی بالاتر از رزومه برتر می باشد.)
نکته : شما می توانید لیست رزومه های خود را براساس عنوان رزومه، نوع شغل و یا تاریخ ایجاد رزومه مرتب و دسته بندی کنید، به این صورت که بر روی هر کدام از عناوین بالا، که در قسمت بالای لیست رزومه ها وجود دارد کلیک کنید بر همان اساس مرتب خواهد شد.

12

پیغام : در این قسمت شما می توانید برای شرکت ها و کارفرمایانی که درخواست نیرو داده اند، پیغام بفرستید و همچنین لیست پیغام هایی که برای یک کارفرما ارسال کرده اید و یا کارفرما در جواب درخواست های شما پاسخ داده است را مشاهده کنید.

4

پروفایل : در این بخش شما می توانید اطلاعات نام و نام کاربری و رمز و حتی ایمیل خود را که موقع ثبت نام وارد کردید را تغییر دهید.

25

خروج : برای خارج شدن از پروفایل خود (بخش کارجو) بر روی این گزینه کلیک کنید.

آگهی های اشتغال

 eshteghal

آگهی های استخدام ویژه :

با کلیک بر روی این گزینه شما لیست مشاغلی که ویژه هستند را همراه با مختصر توضیحاتی از آن شغل مشاهده خواهید کرد. شغل هایی که توسط کارفرما و یا موسسه کاریابی به حالت خاص و ویژه شده اند.

24
شما برای دیدن جزئیات کامل این شغل ها باید بر روی یکی از سه قسمتی که در بالای همین صفحه وجود دارد کلیک کنید و بسته مربوطه را خریداری نمایید.

26

بسته 100000 ریالی : برای مشاهده کامل یک آگهی ویژه

بسته 200000 ریالی : برای مشاهده کامل سه آگهی ویژه

بسته 300000 ریالی : برای مشاهده کامل پنج آگهی ویژه

توجه : اگر قصد ندارید آگهی های ویژه را مشاهده کنید و بصورت رایگان از مابقی مشاغل و آگهی های موسسه اطلاع پیدا کنید به قسمت های دیگر که در پایین توضیح داده شده است، مراجعه فرمائید.

 آگهی بر اساس مجموعه :
کارجو با کلیک بر روی این گزینه می تواند، شغل هایی که شرکت های مختلف برای گرفتن نیرو اعلام کرده اند را مشاهده و درخواست کار دهند.
وقتی بر روی این گزینه کلیک کنید، ابتدا مجموعه (دسته بندی) مشاغل را مشاهده خواهید کرد.

13

بر روی هر کدام از دسته های مشاغل بزنید شغل های مرتبط با آن دسته و شرکت ها و کارفرمایانی که درخواست نیرو در رابطه با آن دسته شغل دادند به صورت لیست نمایش داده می شود.

14

با کلیک بر روی دکمه " مشاهده سریع " (شماره 1 در تصویر ) می توانید جزئیات مربوط به آن شغل اعم از حقوق، مکان، سابقه کار، تحصیلات و ... که شرکت مربوطه برای آن درخواست نیرو داده است را مشاهده کنید.
با کلیک بر روی دکمه " درخواست کن " (شماره 2 در تصویر ) می توانید به شرکت اعلام درخواست همکاری بدهید و اعلام کنید که شما شرایط و آمادگی برای آن شغل را دارید. سپس شرکت موردنظر بعد از بررسی رزومه شما و کارجویانی که درخواست همکاری داده اند را برای مصاحبه از طریق موسسه کاریابی جوانان دعوت و سپس انتخاب می نمایند.

18

در صفحه ای که باز می شود، ابتدا یکی از رزومه های خود را که قبلا" در قسمت قبل (بخش جعبه ابزار) ایجاد کردید را انتخاب و سپس بر روی دکمه " درخواست کن " کلیک نمائید تا درخواست همکاری شما برای آن شرکت و کارفرما فرستاده شود.
با کلیک بر روی دکمه " به دوستت بگو " (شماره 3 در تصویر ) می توانید این شغل را به ایمیل دوست و یا دوستانتان ارسال کنید و آنرا به آنها نیز پیشنهاد بدهید.
جستجو : در بالای همین صفحه شما می توانید فقط درخواست استخدامی شرکت هایی را مشاهده کنید که مربوط به رشته خودتان است. به عنوان مثال رشته شما کامپیوتر است و می خواهید فقط مشاغل مربوط به کامپیوتر را مشاهده کنید نه تمامی مشاغل، پس مجموعه را بر روی رشته های مهندسی گذاشته و سپس از بین مشاغل رشته های مهندسی، شغل مهندس سخت افزار را انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه "برو" کلیک کنید تا جستجو انجام گیرد. برای اینکه از حالت جستجو خارج شوید و دوباره تمامی لیست مشاغل نمایش داده شود بر روی دکمه " تنظیم مجدد و یا حذف فیلتر " کلیک کنید.

جدیدترین آگهی های استخدام: لیست مشاغل جدیدی که از طرف شرکت ها و کارفرما ها برای درخواست نیرو ثبت کرده اند را می توانید مشاهده کنید.
در پایین صفحه تعداد مشاغلی که در این صفحه نمایش می دهد را می توانید ببینید و قادر خواهید بود تعداد مشاغلی که قرار است در یک صفحه نمایش داده شود را تغییر دهید. جعبه کرکره ای کنار گزینه نمایش را کلیک کنید و تعداد مورد نظر را انتخاب نمایید.

آگهی استخدام براساس انواع : کارجو می تواند با کلیک بر روی این گزینه، شغل مورد نظر خود را براساس شرایط خاصی جستجو و انتخاب نماید. به عنوان مثال به دنبال شغل پاره وقت هستید و یا شغلی مدنظرتان است که به صورت پروژه ای باشد.

درخواست های من برای آگهی ها : با کلیک بر روی این گزینه لیست تمامی شغل هایی که شما برای آن درخواست همکاری و رزومه ارسال کرده اید را مشاهده خواهید کرد.

جستجوی آگهی های استخدام: با کلیک بر روی این گزینه شما می توانید به راحتی و بدون نیاز به گشتن برای شغل موردنظر خود، به راحتی در این قسمت آن را پیدا کنید. به عنوان مثال رشته شما کامپیوتر است و می خواهید فقط مشاغل مربوط به کامپیوتر را مشاهده کنید نه تمامی مشاغل، پس مجموعه را بر روی رشته های مهندسی گذاشته و سپس از بین مشاغل رشته های مهندسی، شغل مهندس سخت افزار را انتخاب نمایید و سپس بر روی دکمه "جستجو مشاغل" کلیک کنید تا جستجو انجام گیرد و یا اینکه به دنبال شغل های پاره وقت می گردید فقط کافی است گزینه "نوع شغل" را بر روی پاره وقت قرار دهید.

ذخیره جستجوهای شغل: شما می توانید مشاغل موردنظر خود را که در مرحله قبل جستجو کردید را ذخیره کنید تا همه آنها در این قسمت نمایش داده شود. به عنوان مثال شغل یا مشاغل دلخواه خود را در قسمت جستجو مشاغل پیدا کرده اید و می خواهید در زمان دیگری برای آنها درخواست ارسال کنید، برای اینکه مجدد به دنبال مشاغل موردنظر خود نگرددید آنها را در این قسمت ذخیره می کنید.

 20

view نمایش: برای دیدن تمامی جزئیات و اطلاعات مربوط به شغلی که جستجو و ذخیره کرده اید
delete حذف: برای حذف شغل جستجو و ذخیره شده از لیست

اطلاع رسانی هوشمند مشاغل : شما می توانید به سیستم اعلام کنید اگر شغلی در رابطه با شغل و شرایط دلخواه شما پیدا شد به شما از طریق ایمیل اطلاع دهد.

23

 نام: نام خود را وارد نمایید.
مجموعه ها و زیر مجموعه: شغل موردنظر و مورد دلخواه شما جزء کدامیک از مجموعه و دسته بندی های موجود می باشد.
ایمیل تماس: آدرس ایمیل خود را جهت اینکه اگر شغل موردنظر شما یافت شد به شما از این طریق اطلاع داده شود را وارد نمایید.
نوع اطلاع رسانی: شما مشخص می کنید که هر چند وقت یکبار (روزانه،هفتگی و یا ماهانه) این اطلاع رسانی برای شما به ایمیلتان ارسال گردد.
بعد از وارد کردن اطلاعات بالا، بر روی دکمه " ذخیره" کلیک نمایید.
** اگر بعد از مدتی بخواهید این اطلاع رسانی دیگر برای شما ارسال نگردد، بر روی دکمه " انصراف از اطلاع رسانی هوشمند مشاغل" در بالای همین صفحه کلیک کنید تا عملیات اطلاع رسانی برای شما لغو گردد.

اطلاع رسانی

با کلیک بر روی این گزینه شما می توانید در کانال تلگرام موسسه کاریابی جوانان عضو شوید.

chanel telegram

نماد الکترونیک

ساماندهی